Start vandaag met het automatisch importeren en updaten van projectgegevens en relaties uit Business Central (Navision) naar STA Software.
Voorkom dubbel werk en houdt je gegevens up to date vanuit één platform
Ga direct aan de slag met je huidige projecten zonder het handmatig overnemen van gegevens.
Weinig kennis vereist. STA Software ondersteunt bij het gehele proces.
Als je al gebruik maakt van het ERP systeem ‘Business Central 365’ dan kun je direct vanaf de start aan de slag met je huidige projecten, zonder dat je de gegevens handmatig moet invoeren. De koppeling importeert gegevens zoals projecten, bouwnummers, relaties naar STA Software en houd wijzigingen in de gegevens up-to-date. Hierdoor hoef je geen dubbel werk meer te verrichten. De koppeling is ook zonder ervaring met het koppelen van systemen eenvoudig op te zetten. STA Software ondersteunt en ontzorgt tijdens het gehele proces.
Beschikbaar op iOS en Android, heb je vragen over de beschikbaarheid? Neem dan contact op.
Werk internationaal samen, STA Software is beschikbaar in meerdere talen.
Koppel STA Software met je huidige software voor een perfecte workflow.
Ben je klaar om net als honderden andere bedrijven in Nederland de voordelen te ervaren van STA Software? Meld je dan gratis en geheel vrijblijvend aan.
Informatie aanvragen